Jak esperal uwolnił mnie od alkoholizmu

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkim zagrożeniem jest choroba uzależnienia zwana alkoholizmem. Ludzie borykający się z tym problemem, nie są w stanie samodzielnie sobie z tym poradzić. Alkohol uzależnia zarówno psychicznie, co oznacza, że odczuwamy silną potrzebę sięgnięcia po niego, jak i fizycznie, co przejawia się tym, że nie tylko chcemy sięgnąć po „procenty”, ale wręcz musimy, bo nasz organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować bez nich. Kiedy zdałem sobie sprawę z tego, że alkoholizm może prowadzić do śmierci, postanowiłem skorzystać z porady i pomocy specjalistów, którzy zawodowo zajmują się walką z chorobą uzależnienia. Skorzystałem z wszywki, którą aplikuje się pod skórę. Zawiera ona substancję nazywającą się esperal. Nie jest ona lekarstwem, które pozwoli nam zwalczyć uciążliwy nałóg. Główną istotą stosowania esperalu jest zamiar powstrzymania uzależnionego przed sięgnięciem po kieliszek.

Jak to się dzieje? To dosyć brutalne, ale skuteczne. Aplikowanie wszywki zakłada, że nasza „silna wola” w końcu skapituluje i wypijemy alkohol. I tu do akcji wkracza esperal, substancja, która wpływa na metabolizm alkoholu, wywołując silne zatrucie organizmu. Wypicie alkoholu po zastosowaniu wszywki kończy się wyjątkowo nieprzyjemnymi doznaniami, które są bardzo trudne do zniesienia. Przeżycie takiego stanu, ma zniechęcać uzależnionego do ponownego skorzystania z trunków, w obawie przed kolejnym przeżywaniem katuszy. Metoda ta, pomaga zatem zwalczać psychiczne uzależnienie od alkoholu poprzez zrażenie do sposobu jego działania na nasz organizm. I trzeba przyznać, ze ta metoda działa.

Zastosowanie wszywki skutecznie pomogło mi zniwelować pociąg do napoi wyskokowych. Lęk przed przeżyciem wyjątkowo nieprzyjemnego stanu po spożyciu alkoholu, zmniejsza odczuwanie potrzeby przysłowiowego „napicia się”.

To moje spostrzeżenia.

Jestem bardzo zadowolony ze specjalistów z kliniki Medox. Polecam w 100%. Nie piję 🙂

Pozdrawiam, Andrzej z Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *